İncesu Caddesi No: 49/B Kolej Çankaya /ANKARA
tr

Sözleşmeli Temizlik Elemanı Temini

15.12.2019
1.740
Sözleşmeli Temizlik Elemanı Temini

Sözleşmeli temizlik personeli temini ile periyodik temizlik işleriniz devamlı yapılır. Temizlik düzenli ve düzgün yapıldığında insan hayatının kalitesini artıran, düzenli yapılmadığında is kirli ve hastalıklara davetiye çıkaracak bir ortamda yaşamanızı sağlayan hayatın olmazsa olmaz ihtiyaçlarından bir tanesi. Temizliğin can sıkıcı bir hal olmasını engellemek, düzenli bir şekilde ve profesyonel eller tarafından yapılması için temizlik firmalarıyla anlaşmak kolay bir çözüm olacaktır. Ankara İnci Temizlik firmasının bu konuda verdiği hizmetler her daim yaşadığınız ortamda içinizin rahat olmasını sağlayacak.

Bu hizmetlerden bir tanesi olan düzenli ve kuralına uygun temizliğin en önemli unsurlarından birisi sözleşmeli personel teminidir. Sözleşmeli personeller sayesinde alanında uzman sizi, eğitimli, sicili temiz insanlarla çalışmanıza olanak sağlar. Şirketlerin personelin bilgilerini elinde bulundurması bu bilgilerin gerekli kısmının paylaşılıp olası sorunların ortadan kaldırılmasını sağlar. Sabıka kayıtları dışında, olası bir sorunda aranacak numaralar, sigortayla ilgili bilgiler bu belgelerde bulunur.

Sözleşmeli personel temini sağlayan firmaların diğer firmalara göre oldukça güvenilir olur ve personellerini uzun dönemler boyunca çalıştırırlar. Bu durum hem temizlik firmasının çalışanlarının hakkını yemediği, hem güvenilir insanlarla hem de tecrübeli personellerle hizmet verdikleri anlamına gelir. En az altı ay veya bir yıl süren sözleşmelerde çalışanların bireysel hakları dışında beraber çalışacakları kişilerin de yasal hakları resmi bir teminat altına alınmış olur.

Ankara İnci Temizlik ile çalışmak sizi güvenilir eleman arama derdinden kurtarıp, profesyoneller eller tarafından sağlanan hijyenik bir ortamda yaşamanızı sağlayacak. Siz de sözleşmeli personel temini hizmetimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

Hizmet Özellikleri

  • Sözleşmeli temizlik hizmetinde uzman kadro
  • Sözleşmeli temizlik hizmetinde uzman personel
  • Sözleşmeli temizlik ile periyodik temizlik hizmeti
  • Sözleşmeli temizlik İnci Temizlik profesyonel hizmet verir
  • Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin lütfen

Çalışırken Biz
Bize Ulaşın
Detaylı Bilgi İçin İletişim Bilgilerimiz
İnci Temizlik Hizmetleri GSM: 0532 726 77 74 / SABİT:0312 433 36 21
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: