İncesu Caddesi No: 49/B Kolej Çankaya /ANKARA
tr

Hastane Temizlik Hizmeti

15.12.2019
1.361
Hastane Temizlik Hizmeti

Hastane temizlik hizmeti itina ile yapılması gereken bir iştir. Hastanelerde her gün değişen popülasyon, gelen giden hasta insanlar, her gün o insanlarla muhatap olan doktorlar ve çalışanlar için hijyen oldukça önemli bir konudur. Özellikle hastaneye gelen insanların belli hastalıklar yüzünden geliyor olması hastane temizliği konusunda daha büyük özen ve özel temizlik gerektirir.

Hastane temizliği sırasında Her bölge için ayrı malzeme kullanılması, kullanılan kimyasalların her bölge için ayrı ayrı seçilmiş olması ve temizliği yapan kişilerin durumun bilincinde olmaları gerekmektedir. Özellikle çapraz bulaşma dediğimiz mikro organizma yayılmasına bir ürünle farklı yerlerin defalarca temizlenmesiyle kolaylıkla yol açılmış olur. Bu durum hastanelerde oldukça tehlikeli bir hal alır.

Hastanelerde resepsiyon, bekleme odası gibi günlük temizlik isteyen alanlar bulunduğu gibi; yoğun bakım üniteleri, ameliyathaneler gibi profesyonellik isteyen bölümler bulunmaktadır. Bu durumdan ötürü her bölge için ayrı ayrı temizlik malzemesi tasarlanmalı ve uzman kişiler temizlik yapmalıdır.

TSE belgeli, kaliteli ve insan sağlığı için tehlike oluşturmayan ürünlerin kullanılması da ayrı bir gerekliliktir. Detaylı temizlik için gereken farklı ürünlerin hastane tarafından temini veya sözleşmeye göre alınarak faturaya yansıtılması durumu söz konusudur.

Ankara İnci Temizlik tecrübeli, alanında uzmanlaşmış ve sözleşmeli kadrosuyla hastane temizliği için profesyonel hizmeti sağlamıştır. Amatör firmaların merdiven altı ürünleriyle, yetersiz temizliğiyle insan sağlığını tehdit etmemesi için, siz ve hastanenizi tercih eden bütün hastalarınız için telefonumuzu arayabilir, hizmetlerimiz konusunda bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Özellikleri

  • Hastane temizliği hizmetinde uzman kadro
  • Hastane temizliğinde kullanılan kaliteli ve doğru temizlik ürünü
  • Hastane temizliği ile camlar ve dış cephe kusursuzca temizlenir
  • Hastane temizliğinde profesyonel hizmet verir
  • Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin lütfen

Çalışırken Biz
Bize Ulaşın
Detaylı Bilgi İçin İletişim Bilgilerimiz
İnci Temizlik Hizmetleri GSM: 0532 726 77 74 / SABİT:0312 433 36 21
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: