İncesu Caddesi No: 49/B Kolej Çankaya /ANKARA
tr

Ofis ve İş Yeri Temizliği

15.12.2019
1.879
Ofis ve İş Yeri Temizliği

Ofis ve iş yeri temizliği genel akışı ile ev temizliğine benzerlik gösterebilir. Süpürme, silme, toz alma, tuvaletlerin yıkanması gibi ortak noktaları vardır Fakat bürolarda önemli evrakların bulunduğu dolaplar, malzeme depoları gibi farklı ekipman ve titizlikle temizlenmesi gereken bölgeler de olabilir. Aynı zamanda insan sirkülasyonunun da fazla olduğu ofislerde rutin temizlik önemlidir.

Her şeyden önce insan sağlığının tehlikeye atılmaması gereken ofislerin her türlü mikrop ve kirden arındırılması gerekir. Çalışanlar ve müşteriler için hastalığa davetiye çıkarabilecek her şeyin dezenfekte edilmesi gerekir. Temiz ve düzenli bir ortamda çalışan ofis elemanının motivasyonu da daha yüksek olur.

İkinci bir husus ise güvenilirliktir. Ofislerde önemli evraklar, kasada paralar, bazen ofis içinde gizli tutulması gereken bilgiler bulunabilir. Temizlik çalışanının da ofiste bulunan diğer çalışanlar gibi bu gizliliğe saygı göstermesi önemlidir. Bir diğer nokta ise ofis temizliğinin önemli toplantılar, telefon görüşmeleri yapılabilecek olan ofislerde sessiz bir şekilde işi aksatmadan yürütülmesi de çok önemlidir.

Boyutu büyük olan, deposu olan veya home ofis şeklinde tasarlanmış ofis ortamlarında her yer için farklı temizlik malzemesi kullanılmalıdır. Bir yerin temizlik malzemesi başka bir yere taşınıp mikropların da taşınmaması için özenli olunmalıdır. Aynı zamana ofis temizliğinde kullanılan kimyevi maddelerin de özenle seçilmesi gerekir.

Ankara İnci Temizlik Şirketi sizin için ofislerinizi rutin isteklerinize ve ekstra isteklerinize bağlı olarak, uzun dönem sözleşmeli veya günlük olarak temizleme hizmeti sunuyor.

Hizmetler Özellikleri

  • Ofis temizliği hizmetinde uzman kadro
  • Ofis iş yeri temizliğinde kullanılan kaliteli ve doğru temizlik ürünü
  • Ofis ve iş yeri temizliği ile camlar ve dış cephe kusursuzca temizlenir
  • İnci temizlik Ofis temizliğinde profesyonel hizmet verir
  • Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin lütfen

Çalışırken Biz
Bize Ulaşın
Detaylı Bilgi İçin İletişim Bilgilerimiz
İnci Temizlik Hizmetleri GSM: 0532 726 77 74 / SABİT:0312 433 36 21
ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: