İncesu Caddesi No: 49/B Kolej Çankaya /ANKARA
tr

Okul ve Kreş Temizlik Hizmeti

15.12.2019
1.612
Okul ve Kreş Temizlik Hizmeti

Devlet Okulu Özel Okul Tüm Eğitim Kurumlarının Temizlikleri

Okul temizlik hizmeti önemli bir hizmettir. Okullarda yoğunlaşan öğrenci nüfusu eski usul temizliğin artık yeterli olmamasına, bir iki hademe ile hijyenik bir ortamın sağlanamamasına sebep oluyor. Özellikle özel kolejlerden, kreş gibi okulların yeni taleplerde bulunmasını sağladı. Okul temizliğinin uzman eller tarafından sağlanması gerekliliği kurumsal firma ihtiyacını da beraberinde getirdi.

Öğrenciler tarafından sürekli kullanılan tuvalet, yemekhane, kantin, sınıf gibi bölümlerin düzenli olarak gerekli durumlarda ekstra olarak temizlenmeleri gerekmektedir. Konusunda uzman personelin gerekli koordinasyonla çalıştırılması hizmet aksamasını engellemekte, verimli bir temizlik yapılmasını sağlamakta, aynı zamanda para ve vakit tasarrufu da sağlamaktadır. Hal böyle olunca kısıtlı okul bütçeleri gereksiz masraflar için harcanmamakta, öğrenci yararına işlerde kullanılabilmektedir.

Bütün bunlar kısıtlı bir bütçeyle yetersiz temizlik yapılacağı anlamına gelmemektedir elbette. Çocuklarımızın sağlığını tehdit eden kirli bölgelerin, her bölgeye uygun temizlik aksamı ile gerekli aralıklarla temizlenmesi anlamına gelir. Okul temizliğinde birçok bölgenin çok fazla insanın girip çıktığı bu ortamlar olması unutulmamalı kullanılan temizlik maddelerinin anti bakteriyel özellikte olması ve herhangi bir temasta sağlığı tehdit etmemesi gerekmektedir. Okul, dershane ve kreş gibi belli bir yaş ortalamasına sahip birimlerin uygun kişilerce temizlenmesi, bu kişilerin alanında tecrübeli olması ve eğitimi almış olması gerekmektedir.

Alanında uzman, gerekli eğitimleri almış sözleşmeli kadrosuyla hizmetinizde olan Ankara İnci temizlik sizi okul temizliği konusunda da amatör firmaların eksik işleriyle uğraşmak zorunda bırakmayacak.

Anaokulu ve Kreş Yuva Temizlik Hizmeti

Kreş ve anaokulu temizlik işi ciddi bir iştir. Geleceğimizin sahibi, göz bebeği çocuklarımızı en iyi ana okullarına ve kreşlere göndermek, onların aldığı eğitim için çalışmak bütün ebeveynlerin sorumluluklarının başında geliyor. Verilen eğitimin yanında fiziksel şartların da oldukça önemli olduğu bu kuruluşlarda; büyüme ve öğrenmenin en yoğun olduğu çağdaki çocuklarını emanet eden ebeveynlerin en iyisini araması oldukça normal.

Bağışıklığı henüz gelişen, boyu uzayan, yeme içmesi oldukça önemli olan çocuklar için günlerinin büyük bir bölümünü geçirdikleri bu mekanların temizliği oldukça önemlidir. Kreş ana okulu temizliğine özellikle küçük çocukların her hareketi düşünülerek temizlik yapılmalı kullanılan kimyasallara oldukça fazla dikkat gösterilmelidir. Mutfak, tuvalet, lavabo gibi bölgelerin bakterilerin çoğalmasına en çok açık olan bölgeler olduğu düşünülerek temizliğin uygun şekilde yapılması gerekmektedir. Ellerini yıkadıkları lavabodan, öğlen uykularını uyudukları yastıklara kadar ayrıntılı temizlik yapılmalıdır. Özellikle bu yaşlarda oldukça hareketli olan miniklerin düşüp kalktığı ve buldukları her cisme dokunmak istedikleri düşünülürse kreş ana okulu temizliği oldukça ciddi bir hal almaktadır. Çocukların oyunlarını oynadığı, oturduğu, kalktığı halılar uygun aralıklarla süpürülmeli ve yıkanmalıdır.

Konusunda eğitimli ve uzmanlaşmış kişileri seçen Ankara İnci Temizlik çocukların sağlığı için gerekli tüm önlemleri almaktadır. Kreş ana okulu temizliği için çalışacak kişilerin bulundukları ortam da düşünülerek çocuklara karşı yumuşak, onların döküp kirlettiklerini anlayışla ve detaylı şekilde temizleyecek kişileri çalıştıran firmamızda her türlü endişeniz göz önüne alınmıştır.

Hizmet Özellikleri

  • Okul temizliği hizmetinde uzman kadro
  • Anaokulu Kreş temizliğinde kullanılan kaliteli ve doğru temizlik ürünü
  • Okul Kreş temizliği ile Okulunuz kusursuzca temizlenir
  • İnci temizlik Okul temizliğinde profesyonel hizmet verir
  • Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin lütfen

Çalışırken Biz
Bize Ulaşın
Detaylı Bilgi İçin İletişim Bilgilerimiz
İnci Temizlik Hizmetleri GSM: 0532 726 77 74 / SABİT:0312 433 36 21
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: