İncesu Caddesi No: 49/B Kolej Çankaya /ANKARA
tr

Banka Temizlik Hizmeti

15.12.2019
1.378
Banka Temizlik Hizmeti

Banka temizlik hizmeti özenle yapılması gereken bir iştir. Bankalar insanların paralarını emanet ettiği, belli işlemlerini yaptırdıkları yerler oldukları için belirli periyotlarla uğramaları gerekmektedir. Bu uğraşmalar sırasında müşterinin bankada özenle tasarlanmış bir ortam, şık giyinmiş çalışanlar ve temiz bir banka görmeleri önemlidir. Toz içinde, özensiz bir bankaya müşterilerin paralarını emanet etmeyecekleri aşikardır. Bu sebeplerle banka temizliği atlanmaması gereken önemli bir noktadır.

Bankada mesai saatleri içerisinde temizlik yapılması, müşterilerin de bulunduğu ortak alanlarda yapılması rahatsız edici olabilir. Bu yüzden profesyonel olarak bu işle uğraşan, işini en kısa sürede sessizce yapmaya çalışacak elemanlarla ve son teknoloji ürünü sessiz aletlerle bu işler koordineli bir şekilde yürütülmelidir. Banka temizliği sırasında, temizlik çalışanı her ne kadar temizlik firmaları tarafından gönderilse de bankada çalıştığı için bankanın imajına uygun bir şekilde giyinmeli, insanların dikkatini çekmemelidir. Aynı zamanda bankada mesai saatleri içinde çalışılacağı için sosyal etkileşimi gelişmiş, insanlarla saygı çerçevesinde iletişim kurabilecek insanların seçilmesi de önemlidir.

Bir diğer önemli konu ise güvenlik meselesidir. Her gün binlerce liranın el değiştirdiği, paraların kasalarda saklandığı bu ortamda temizlik elemanının da özenle seçilmesi gerekir. Bu iş için belirlenen kişiler sicili belli, sözleşmeli ve uzun süredir çalışan tecrübeli elemanlar olmalıdır. Banka şubelerince istendiği takdirde kişiye ait kayıtların sağlanabilmesi önemli bir kriterdir.

Ankara İnci Temizlik, banka temizliği konusunda kafanızdaki soru işaretlerini giderecek, kurumsallaşmış, sorumluluk sahibi bir firmadır. Firmamız bünyesinde gerek verilen eğitimlerle gerekse edindikleri tecrübelerle işini birinci sınıf hizmet anlayışı ile yapan çalışanlarımız bulunmaktadır.

Hizmet Özellikleri

  • Banka temizliği hizmetinde uzman kadro
  • Banka temizliğinde kullanılan kaliteli ve doğru temizlik ürünü
  • Banka temizliği ile camlar ve dış cephe kusursuzca temizlenir
  • Banka temizliğinde profesyonel hizmet verir
  • Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin lütfen

Çalışırken Biz
Bize Ulaşın
Detaylı Bilgi İçin İletişim Bilgilerimiz
İnci Temizlik Hizmetleri GSM: 0532 726 77 74 / SABİT:0312 433 36 21
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: