İncesu Caddesi No: 49/B Kolej Çankaya /ANKARA
tr

Firma Profili

Anasayfa » Firma Profili

İnci Temizlik Şirketi Ankara

Ankara İnci Temizlik sektörde 1997 yılından bu yana edindiği tecrübesini deneyimle bir araya getirmiş bir bayan girişimci tarafından kurulmuştur. Kaliteli temizliğin uygun fiyatlara yapılabileceğini gösteren İnci Temizlik, kalite ve uygun fiyat arayan müşterilerin hizmetindedir.

İnci Temizlik kurulduğu yıldan bu yana hedefini, yolunu, vizyonunu hiç değiştirmemiştir.

Müşterilerimizin memnuniyeti gururumuz olmuştur

Ankara İnci Temizlik kaliteli ve hijyen dolu bir temizliği size en uygun fiyattan verebilmek için yıllardır çalışmalarını sürdürmektedir. Eğitim almış uzman kadrosunda koordinasyon çalışmaları sayesinde oldukça verimli yürütülen bir temizlik çalışması sunulmuştur. Ankara temizlik çalışmaları için şehrin her yerine hizmet götüren firmamız yenilikçi, son teknolojilerin peşinde başarıl bir firmadır.

Sözleşmeli çalışan kadrosunun değişen trendlere göre sürekli eğitildiği, tecrübeli elemanların en iyi işi yaptığı firmamızda işleriniz minimum sürede maksimum hijyen anlayışı ile halledilir. Yüzeysel temizliğin hastalıklara davetiye çıkardığını bilen firmamız en ince detayları bilir temizliği buna göre sınıflandırır ve koordine eder.

İş ve işçi güvenliğine önem veren firmamızda çalışanlar SGK’lı olup sözleşmeli hizmet alma güvencesi sunulmuştur. Evinizde, ofisinizde, fabrikanızda çalışacak işçinin özlük bilgilerinin her daim el altında olması sağlanmıştır. Ankara Temizlik firmaları arasında üstün hizmetiyle rakipleri arasından sıyrılan firmamızda her zaman işiniz garanti kapsamında yapılır, fiyatlar sözleşme dahilinde belirlenir.

Müşteri memnuniyetinin birinci planda olduğu firmamızda kullanılan ürünler TSE standartlarına uygundur. Alerjik reaksiyon gösteren kimyasal maddelerden uzak durulan firmamızda sizin ve ailenizin sağlığı için her şey düşünülmüştür.

Son teknoloji ürünü halı yıkama makineleri, buhar temizlik makineleri, süpürgeler, vinçler ve silecekler Ankara Temizlik çalışmaları için her daim hazır bulundurulur.

Kurumsallaşmış bir firma olarak sorumluluklarının bilincinde olan Ankara İnci Temizlik firmamızdan aklınıza gelebilecek her yerde temizlik için bir telefonla randevu alabilirsiniz.

Vizyon ve Misyon

  • En öncelik temizlik hizmetimizde müşteri memnuniyeti
  • Ankara temizlik şirketleri içinde en iyi hizmeti veren olmak
  • Uygun fiyat ile en kaliteli temizli hizmetini sunmak
  • Profesyonel ekip ve ekipman ile daime temizlikte bir inci olmak

Bize Ulaşın
Detaylı Bilgi İçin İletişim Bilgilerimiz
İnci Temizlik Hizmetleri GSM: 0532 726 77 74 / SABİT:0312 433 36 21
Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: