İncesu Caddesi No: 49/B Kolej Çankaya /ANKARA
tr

Koltuk Yıkama Hizmeti

15.12.2019
1.331
Koltuk Yıkama Hizmeti

Koltuk yıkama Koltuk temizleme hizmeti profesyonel yapılması gerekir. Evin ve ofisin her alanında temizlik için büyük özen gösterilirken kimi zaman koltuklar es geçilmektedir. Kimi zaman gelişi güzel silinmekte ve süpürülmekte kimi zamansa bunlar bile unutulmaktadır. Fakat bilinmelidir ki her gün oturup kalktığımız, çocukların oyunlarını oynadığı, misafirlerimizi ağırladığımız koltuklar da oldukça yoğun bir şekilde kirlenmekte ve mikrop barındırmaktadır.

Yapıları gereği ağır olan ve çoğu zaman yıkanamayan kılıfları olan koltukları temizlemek oldukça meşakkatli bir iştir. Bu yüzden profesyonel temizlik firmaları koltuk yıkama işini de sizler için yapmakta olup vakit kaybına engel olmaktadır. Kimi zaman sakatlanmalara kadar giden durumlara yol açan acemice temizleme işlemleri yerine son teknoloji ürünleri olan makinelerin kullanıldığı temizliği tercih etmek daha akıllıca olacaktır.

Hem vakumlama, hem yıkama hem de kurutma işleminin bir arada yapıldığı koltuk yıkama işlemimiz sırasında koltuklarınız bakterilerden ve mikroplardan arındırılmakta, ilk günkü gibi tertemiz olmaktadır. Bazen koltuklar üzerinde çıkarılmayan lekeler oturma odalarının ofislerin şıklığını bozmaktadır. Bu lekeleri profesyonel temizleyicilerle sıkıntısız bir şekilde temizlenip, koltuk döşemeleriniz hiçbir yıpranma olmadan size teslim edilecektir. Kimi zaman yıllarca silinmeyen koltukları firmamızdan teslim aldıktan sonra koltuklarınızın gerçek rengini uzun zamandır görmediğinizi fark edeceksiniz.

Ankara İnci Temizlik firmamız sizin için koltuklarınızı evinizden alıyor, yıkıyor ve evinize kadar bırakıyor. Koltuk yıkama işlemi oldukça kısa bir sürede bitirilip taahhüt edilen vakit geçirilmeden evlerinize teslim edilir.

Hizmet Özellikleri

  • Koltuk temizliği hizmetinde uzman kadro
  • Koltuk yıkamada kullanılan kaliteli ve doğru temizlik ürünü
  • Koltuk temizliği ile koltuklarınız kusursuzca temizlenir
  • Koltuk temizliğinde profesyonel hizmet verir
  • Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin lütfen

Çalışırken Biz
Bize Ulaşın
Detaylı Bilgi İçin İletişim Bilgilerimiz
İnci Temizlik Hizmetleri GSM: 0532 726 77 74 / SABİT:0312 433 36 21
ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: