İncesu Caddesi No: 49/B Kolej Çankaya /ANKARA
tr

Afet Sonrası Temizlik Hizmeti

15.12.2019
967
Afet Sonrası Temizlik Hizmeti

Su Baskını Sonrası Temizlik Hizmeti

Su baskını sonrası temizlik uzman ekip tarafından yapılması gereken bir temizlik işidir. Su baskınları, evler ve iş yerleri için oldukça büyük bir sorun, hatta zaman zaman felaket demektir. Islanan mobilyalar, kalkmış ve çoğunlukla değiştirilmesi gereken parkeler, laminantlar, zarar görmüş halılar, bozulmuş elektronik eşyalar ve dahası, bu konuda yaşanan sorunlara verebileceğimiz örnekler arasında bulunmaktadır.

Ancak baskın yaşandıktan sonra, yapılacak onarım çalışmalarının hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi, hem bu bölgelerin yaşam alanı olmaya geri döndürülmesi, hem de zararın daha da artmaması açısından önemlidir. Nemin alınması, fazla suyun tahliye edilmesi gibi işlemlerden sonra, devreye su baskını sonrası temizlik işlemleri girmektedir.

Su baskını sonrası temizlik, firmamız Ankara İnci Temizlik tarafından titizlikle yerine getirilmektedir. Meselenin aciliyetini ve önemini bilen firmamız, bu tarz konularda ivedi olarak hareket eder ve alanında deneyimli personellerini, ihtiyaç halinde bölgeye hızlıca yollar.

Su baskını her zaman temiz borular kaynaklı olarak yaşanmayabilir. Çamurlu sel suları, lağım borularının patlaması gibi pek de iç açıcı olmayan durumlar yaşandığında, durumun vehameti daha da artar. Ancak telaş etmenize gerek yok. Ankara İnci Temizlik olarak, ivedi olarak işlemlere başlamamız tam da bu ihtiyaçlar yüzündendir.

Bahsi geçen alan personellerimiz tarafından görülür, acil ihtiyaçlarının ve sonrasında yapılacakların ne olduğuna hızlıca karar verilir. Ardından ise bölge su tahliyesinin ardından hızlıca temizlenir, tüm bunlar esnasında müşterilerimiz aşama aşama bilgilendirilir. Su baskını sonrası temizlik hizmeti için firmamızı arayarak teklif alabilirsiniz.

Yangınlar, evlerde, işyerlerinde, fabrikalarda, atölyelerde can ve mal kaybına yol açan büyük felaketler olarak bilinir ve ciddi önlemler alınmasını gerektirir. Gerek su püskürtme cihazları, gerekse duman ve alevi önceden tespit ederek bu cihazları, itfaiyeyi ve sizi harekete geçiren dedektör sistemleri bu büyük felaketi engellemek için üretilmiş araçlardır.

Ancak, bir yangın gerçekleştiyse, sonrasında gerekli çalışmaların yapılması ve alanın temizlenmesi gerekmektedir. Firmaların yangın sonrası temizlik hizmeti de burada devreye girmektedir.

Yangın sonrası temizlik, çoğunlukla büyük bölümü yanmış veya hasar görmüş olan eşyaların belirlenmesi, gerekli işlemlerin, kullanılacak malzemelerin, alan büyüklüğünün ve görevlendirilecek personel sayısının ne kadar olduğu gibi tespitlerin hemen ardından hızlıca başlamalıdır. Firmamız Ankara İnci Temizlik de, daha öncesinde yapmış olduğu çalışmalardan hareketle bu hizmeti vermeye ve olumlu geri dönüşler almaya devam etmektedir.

Yangın Afeti Sonrası Temizlik Hizmeti

Yangın sonrası temizlik hizmeti uzmanlık isteyen bir temizlik hizmetidir. Yangın alanındaki en büyük sorunlardan birisi, kül olmuş ve yapışmış eşyaların, isle kaplanmış duvarların silinmesi, temizlenmesidir diyebiliriz. Bunlar hem temiz bir görüntü için gereklidir, hem de sağlığınız için. İsle, dumanla kaplanmış bir alanda çalışmayı veya yaşamayı hiç kimse istemez. Bunun için önlemlerin alınması gerekmektedir.

Firmamız, tüm temizlik işlemlerini, gereken kimyasal temizlik malzemelerini kullanarak, derinlemesine yapılacak bir şekilde başlatır, devam ettirir ve her aşamasında size bilgilendirme yaparak sonlandırır. Ankara İnci Temizlik’le çalışmak ve yangın sonrası temizlik hizmeti almak için bize sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hizmet Özellikleri

  • Su baskını ve Yangın sonrası temizliği hizmetinde uzman kadro
  • Su baskını ve Yangın sonrası temizliğinde kullanılan kaliteli ve doğru temizlik ürünü
  • Su baskını ve Yangın sonrası temizliği ile afet yeri kusursuzca temizlenir
  • İnci temizlik Su baskını ve Yangın sonrası temizliğinde profesyonel hizmet verir
  • Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin lütfen

Çalışırken Biz
Bize Ulaşın
Detaylı Bilgi İçin İletişim Bilgilerimiz
İnci Temizlik Hizmetleri GSM: 0532 726 77 74 / SABİT:0312 433 36 21
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: