İncesu Caddesi No: 49/B Kolej Çankaya /ANKARA
tr

Cami Temizlik Hizmeti

15.12.2019
1.325
Cami Temizlik Hizmeti

Cami temizliği, ibadet yeri temizliği hassas yapılması gereken bir temizlik hizmetidir. İbadet ederken ve hayatın diğer her anında temiz olmak birçok dinin emridir. Özellikle İslamiyet için çok önemli bir yeri olan temizlik olgusunun önemi, peygamberimiz tarafından ‘’Temizlik imandan gelir.’’ Hadis’i şerifiyle de pekiştirilmiştir. Her ibadetten önce abdest almayı şart koşan İslam dininde bir Müslümanın her zaman temiz olması gerekmektedir.

Cami temizlik hizmeti, Dinin en önemli kurallarından biri kabul edilebilecek bu durum özellikle bir gün içerisinde birçok insan tarafından ziyaret edilen camilerde önemli bir yer teşkil etmektedir. Ülkemizde özellikle çalışan, evinden uzakta olanların veya sadece toplulukla namaz kılmak isteyen cemaatin bu tercihi cami temizliğinin ne kadar önemli olduğunu göstermektedir. Namazlar ve vaazlar sırasında birçok insanın uğrak yeri olan bu mekanda temizliğin profesyonel olarak yapılması gerekmektedir.

Camilerin yapısı gereği sahip olduğu halı kaplı, mermer kaplı bölgeler ve abdest alınan çeşmesi olan bölümlerin ayrı ayrı temizlenmesi, ekipmanlarının özel olması gerekmektedir. Cami temizliği sırasında Halıların süpürülmesi ve yıkanması detaylı olarak yapılmalı, mermerin hijyeni ve estetik görüntüsünün bozulmaması için özel ürünler kullanılmalı, abdest alınan bölgelerdeki bakterilere uygun ortam dikkate alınarak temizlik yapılmalıdır.

Müşterilerin tercihinin ön planda olduğu kurumsal firmamızda sözleşme dahilinde, alanında uzman kişiler tarafından yapılan temizlik için ekstra istekleriniz de bizim için önemlidir. Gerekirse sözleşme dahilinde gerekirse ekstra ücrete tabi olarak rutin dışındaki temizlik de firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Ankara İnci Temizlik tarafından sağlanan birinci sınıf cami temizliği hizmetimiz için firmamız telefonunu arayabilirsiniz.

Hizmet Özellikleri

  • Cami temizliği hizmetinde uzman kadro
  • Cami temizliğinde kullanılan kaliteli ve doğru temizlik ürünü
  • Cami temizliği ile afet yeri kusursuzca temizlenir
  • Cami temizliğinde profesyonel hizmet verir
  • Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin lütfen

Bize Ulaşın
Detaylı Bilgi İçin İletişim Bilgilerimiz
İnci Temizlik Hizmetleri GSM: 0532 726 77 74 / SABİT:0312 433 36 21
ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: