İncesu Caddesi No: 49/B Kolej Çankaya /ANKARA
tr

Dış Cephe ve Cam Temizliği

15.12.2019
1.898
Dış Cephe ve Cam Temizliği

Dış cephe ve camların temizliği önemini açıklarsak bir binanın içi kadar dışının da özenli, şık ve temiz olması hem kullanıcıyı hem de müşteriyi memnun eder. Toz içinde, derme çatma bir binadan kimse alış veriş yapmak istemez. Bu sebeple binanın içi kadar dışının da temizlikleri ve bakımları aksatılmamalıdır.

Dış cephe ve cam temizliğinde dikkat edilmesi gereken birçok husus vardır. Bunlardan ilki ve en önemlisi işçi güvenliğidir. Eğer bir işçinin canı tehlikeye atılarak, güvenlik önlemleri alınmadan bir temizlik yapılıyorsa etik kuralların ve yasaların dışına çıkılmış olur. Ayrıca kendini güvende hissetmeyen işçinin yaptığı işin de ne kadar baştan savma olacağı tahmin edilebilir.

İkinci bir husussa dış cephe temizlerken cam, metal ve diğer malzemelerden oluşan yüzeylerin temizlikleri yüzeye uygun maddelerle yapılmalıdır. Uygun ürünler kullanılmadığı takdirde dış cephede hasar meydana gelir ve işveren zarara uğratılmış olur.

Yılda iki kez yapılması önerilen dış cephe ve cam temizliği, kuralına uygun yapıldığı takdirde korozyonun önüne geçilmesinde önemli bir rol oynar, Yağmur, toz, rüzgar gibi korozyona eden olan etkenlerin yıkıcı oranlarının azalmasını sağlar. Bu durum aynı zamanda binanızın kaliteli ve şık görüntüsünün bozulmamasını sağlar.

Ankara İnci Temizlik şirketi eğitimli ve SGK’ları yapılmış ekibi, gerekli araçları (vinç, asma sepet, güvenlik kemeri, örümcek vinç gibi sistemler), iş güvenliği yasasına uygun ekip ve ekipmanlarıyla dış cephe ve cam temizliği için binanıza uygun çözümler sunuyor.

Hizmet Özellikleri

  • Dış cephe cam temizliği hizmetinde uzman kadro
  • Dış cephe cam temizliğinde kullanılan kaliteli ve doğru temizlik ürünü
  • Dış cephe cam temizliği ile camlar ve dış cephe kusursuzca temizlenir
  • İnci temizlik Dış cephe cam temizliğinde profesyonel hizmet verir
  • Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin lütfen

Çalışırken Biz
Bize Ulaşın
Detaylı Bilgi İçin İletişim Bilgilerimiz
İnci Temizlik Hizmetleri GSM: 0532 726 77 74 / SABİT:0312 433 36 21
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: